Anti-Theft Cylinder ABUS X12 50K/50 Nickel with Knob, 5 Drilled Keys, 6.D Class

WK-AB-966

Price:
37.30 € net
45.88 €
23%
Availability:
Na zamówienie
Pack entrie
Unit: szt

Anti-Theft Cylinder ABUS X12 50K/50 Nickel with Knob, 5 Drilled Keys, 6.D Class

Niemiecka precyzja i wysoki standard zabezpieczeń. Zupełna świeżość na rynku : wkładki bębenkowe X12 od Abus posiadają ochronę patentową aż do 2030 roku. System klucza poziomego zapewnia użytkownikom ... More
Producer: Abus
Description - Anti-Theft Cylinder ABUS X12 50K/50 Nickel with Knob, 5 Drilled Keys, 6.D Class

Niemiecka precyzja i wysoki standard zabezpieczeń. Zupełna świeżość na rynku : wkładki bębenkowe X12 od Abus posiadają ochronę patentową aż do 2030 roku.
System klucza poziomego zapewnia użytkownikom maksymalną wygodę, a brak rowków o ostrych krawędziach sprawia, że klucz będzie prawie niezauważalny w Twojej kieszeni.
Wkładka X12 jest standardowo wyposażona w funkcję awaryjną (bezpieczne sprzęgło), co oznacza, że jeśli klucz zostanie pozostawiony po wewnętrznej stronie zamka, to drzwi nadal można zamknąć z zewnątrz drugim kluczem. Rozwiązanie jest objęte certyfikatem SKG, co oznacza, że wkładki do drzwi są w pełni zabezpieczone przed różnymi metodami manipulacyjnymi takimi jak rozwiercenie, anty picking czy anty bumping. Karta bezpieczeństwa i dodatkowy pin we wkładce zapewniają ochronę przed nielegalnym kopiowaniem klucza lub dorobieniem nowej wkładki.
12 specjalnych sztyftów z hartowanej stali zabezpiecza przed przewierceniem i zapobiega włamaniu. Wydłużona główka szyjka klucza daje możliwość montażu wkładki nawet wraz z szyldami antywłamaniowymi. Wkładki do zamków posiadają potwierdzoną odporność ogniową przez co mogą być wykorzystywane w miejscach użyteczności publicznej. W komplecie aż 5 kluczy nawiercanych, paracentrycznych. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta. Na zamówienie wykonujemy także systemy jednego klucza na bazie wkładek bębenkowych Abus X12 - jeśli to rozwiązanie jakiego będzie Ci trzeba to koniecznie zostaw nam wiadomość.

Atest ITB klasy 6.D.
Certyfikat DIN 18252, DIN EN 1303.
ISO 9001.
Wymiar_A
50
Wymiar_B
50
Galka_od_A
Tak
atest
160B0C6D
Typ_klucza
nawiercany
Kolor
nikiel
Zebatka
nie
Zamek_naw
nie

How we can help you?

Send message
export@sparta.com.pl
Call us
+ 48 61 815 00 86

 

Leave a phone number

to call you back